Skip to main content

You are here

لیست اخبار واحد ها

Error message

  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).

29 June, 2022 - 00:45 -- کارشناس۲
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قزوین:

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قزوین گفت: دولت از نخستین روزهای استقرار، در یک اقدام کم سابقه سند تحولی را به دستگاه ها ابلاغ و به نوعی خط و مشی اجرایی را مشخص کرده که امیدواریم جوامع دانشگاهی در عملیاتی کردن سند تحول دولت یاریگر دولتمردان باشند.


23 June, 2022 - 13:20 -- کارشناس۲
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قزوین:

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قزوین گفت: نگرش تحول گرا و جهشی بعنوان یکی از نیازهای ضروری کشور به حساب می آید.


12 June, 2022 - 16:47 -- کارشناس۲
به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار؛

جلسه کمیته سرمایه انسانی و فرهنگ سازمانی استانداری و فرمانداری‌های تابعه استان به ریاست آقاسیدی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار برگزار شد.


9 June, 2022 - 23:54 -- کارشناس۲
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار؛

جلسه شورای اداری شهرستان بوئین زهرا با حضور آقاسیدی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار، ادیب رامندی فرماندار بوئین زهرا و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.


7 June, 2022 - 22:06 -- کارشناس۲
به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قزوین؛

نشست هم اندیشی فعالان حوزه ایثار و شهادت به ریاست آقاسیدی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قزوین و با حضور تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی و موسسه های مردم نهاد برگزار شد.


11 May, 2022 - 22:52 -- کارشناس۲
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار:

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قزوین گفت: استان قزوین برای ایجاد فضای آموزشی و اجرایی در حوزه سینما و پشتیبانی از استان های همجوار و همسایه در این حوزه آمادگی دارد.


1 May, 2022 - 18:00 -- کارشناس۲

سیدرضی آقاسیدی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین از مرکز ارتباطات مردمی سامد قزوین ویژه سفر ریاست جمهوری به استان بازدید کرد.


30 April, 2022 - 01:35 -- کارشناس۲

آقاسیدی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین و وفاپور مشاور و دستیار ارشد استاندار قزوین از حجت‌الاسلام میرامینی امام جمعه آبیک که در یکی از بیمارستان‌های قزوین بستری بود عیادت کردند و در جریان آخرین وضعیت بیماری نامبرده قرار گرفتند.


14 April, 2022 - 18:12 -- کارشناس۲
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری؛

همزمان با ۲۵ فروردین ماه روز بزگداشت عطار نیشابوری، اولین گردهمایی معاونین توسعه مدیریت و منابع دستگاه های اجرایی استان قزوین با حضور آقا سیدی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری برگزار شد.3 April, 2022 - 10:43 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خبر داد:

سید رضی آقاسیدی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری با اعلام کاهش ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی در استان قزوین اظهار داشت: هیئت دولت یک ساعت کاهش ساعت کاری در ایام ماه مبارک رمضان را به تصویب رساند که این مصوبه در کلیه دستگاه های اجرایی استان قزوین هم اجرا خواهد شد.


26 February, 2022 - 23:42 -- کارشناس۲
با حکم استاندار قزوین؛

با حکم محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین، دکتر سیدرضی آقاسیدی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین شد.


22 January, 2022 - 21:19 -- روابط عمومی فرم...
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار:

زنان همواره در کنار مردان در اجرای سیاست‌های مختلف نظام از جمله اقتصاد مقاومتی و مدیریت نقش موثر داشته اند.


8 July, 2021 - 14:08 -- کارشناس۱
در شورای اداری استان قزوین اعلام شد؛

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین از تغییر ساعت کار ادارات خبر داد


7 July, 2021 - 23:56 -- کارشناس۱

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین از تعطیلی ادارات و سازمان های دولتی ،بانک ها و بخش اداری شهرداری ها در روزهای پنجشنبه تا پایان مرداد ماه خبر داد.


24 June, 2021 - 13:16 -- کارشناس۱
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین :

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قزوین گفت: براساس دستورالعمل وزارت کشور کاهش یا جابه جایی ساعات کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان قزوین برای مدیریت مصرف انرژی در دستور کار قرار ندارد.


18 May, 2021 - 09:16 -- کارشناس۱
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری:

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قزوین گفت: با توجه به نزدیک شدن به تابستان، صرفه جویی در مصرف آب و برق در دستور کار دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد.


3 May, 2021 - 13:04 -- کارشناس۱
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین :

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین گفت: تمامی دستگاه ها مکلف هستند که در برگزاری انتخابات همکاری کنند و تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز را در خدمت ستاد انتخابات استان قرار دهند.


20 April, 2021 - 14:57 -- کارشناس۱
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین :

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با بهره چهار درصد به رسانه های استانی آسیب دیده از کرونا خبر داد.


31 March, 2021 - 20:28 -- کارشناس۱
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری:

‍ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین گفت: دوره آموزشی برای داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستا پیش‌بینی شده است

Pages