رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نمایشگاه تخصصی هفته پژوهش استان قزوین افتتاح شد


14 آذر, 1395 - 16:10 -- عابدی
در هفته پژوهش:

نمایشگاه تخصصی هفته پژوهش استان قزوین افتتاح شد

در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و روسای دانشگاههای استان نمایشگاه تخصصی هفته پژوهش در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گشایش یافت و این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۱۷ آذرماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی باراجین برپاست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

در مراسمی با حضور منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استانداری، مرتضی موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، ابوالحسن نائینی رئیس دانشگاه بین المللی، حمید رضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان، فائزی رئیس جهاد دانشگاهی، مدیران دستگاههای اجرایی نمایشگاه هفته پژوهش در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین افتتاح شد.

سید حبیب الله رحمتی مدیر ارتباط با صنعت و تجاری سازی دانشگاه آزاد و جانشین دبیر نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: در این نمایشگاه ادارات دولتی، دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، شرکت های دانش بنیان، آخرین دستاوردهای پژوهشی خود را در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.
وی افزود: در این نمایشگاه ۶ دانشگاه مهم استان، ۱۰ واحد صنعتی و فنآور و دانش بنیان، ۱۷ دستگاه اجرایی، آخرین یافته های پژوهشی و تحقیقاتی خود را در غرفه های نمایشگاه به نمایش گذاشته اند.
رحمتی تصریح کرد: این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۱۷ آذرماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی باراجین برپاست و علاقمندان می توانند از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ از آن بازدید کنند.
وی گفت: انتخاب و معرفی برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری و تجلیل از آنها و همچنین ایجاد فرصت تعامل بین فعالان این حوزه از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.